Opublikuj swój wpis promujący w mocnym katalogu stron internetowych

Jeżeli miałeś styczność z tworzeniem stron internetowych oczywiście zastanawiałeś się w jaki metodę witryny są posegregowane w Google, które z nich trafiają na pierwszą stronę wyszukiwarki a dlaczego bywa tak że wartościowa strona nie zostanie zamieszczona na stosownej dla niej pozycji, czytaj w pierwszej dziesiątce? żeby odpowiedzieć na to pytanie należy się zagłębić w tajniki pozycjonowania stron , a dodatkowo poznać narzędzia, które umożliwią nam sukcesywne pozyskiwanie wartościowych linków.
Początki bywają nieproste w zależności od tematyki i niszy naszej witryny, jeśli trudnimy się finansami możemy zapomnieć o pierwszej stronie na lisice Google, przeznaczona jest dla bogatych firm i banków. Spróbować możemy pozyskiwać odbiorców na tak zwany przez pozycjonerów „długi ogon”. Na czym polega owy proces? Należy wybrać frazy mniej popularne w wyszukiwarce i to na nich skupić własną uwagę, napisz artykuły a następnie zamieść je w preselle page, są to strony z artykułami na różne tematy. W zamian za napisanie unikalnego artykułu administrator umożliwi zamieścić nam link w informacji, prowadzący do witryny autora. Skoro poznałeś już metodę na frazy skomplikowane ale mniej uległe konkurencji ważny byś potrafił również szybko i ze znakomitym skutkiem uzyskać te, których nawet jedna osoba nie pozycjonuje. Katalogi stron to doskonałe narzędzie żeby uzyskać mniej wartościowe linki ale w dużych, hurtowych ilościach – np. promowanestrony.pl. Przeszukaj wnikliwie dostępne, darmowe listy katalogów lub zakup Multi kod, osobiście polecam opcję numer dwa, ponieważ wartościowe katalogi stron przenigdy nie zostały i nie będą darmowe w przeciwieństwie do preselle.
Skoro poznałeś w mniejszym albo większym stopniu tajniki pozycjonowania pora byś wykorzystał wyżej wymienione narzędzia, pamiętaj o unikalnej treści aby Twa strona nie była postrzegana jako spam!